Hakkımızda

Kalite Yönetimi

MAUD, yurtiçi ve yurtdışı tüm faaliyetlerinde uluslararası Kalite Yönetim Sistemlerini uygulamayı hedef alan sektöründeki ilk firmalardandır.

MAUD Yönetimi, faaliyetlerinin; yasal düzenlemelere, MAUD ilkelerine ve işveren isteklerine uygun olmasını sağlayacağını; bunun için gerekli tüm önlemleri alacağını ve gereken uygulamaları başlatacağını taahhüt etmektedir.

Kurulmuş olan bu sistem kapsamında, uluslararası standartların ve gereksinimlerinin yanı sıra MAUD tarafından önemli görülen faaliyet alanlarına ilişkin yazılı prosedürler de oluşturulmuştur. Kalite Yönetim Sistemi dokümanları; uluslararası standartlara ve gereksinimlere paralel olarak, MAUD kalite hedeflerine de uygun şekilde hazırlanmıştır ve kullanıma alınmıştır.

MAUD, tedarikini yaptığı yapı aksesuarları projelerinde yüksek kaliteye ulaşmayı ve işveren memnuniyetini arttırmayı her zaman ön planda tutmaktadır.

MAUD bünyesinde kurulmuş olup, en modern test ve ölçüm cihazları ile donatılmış olan kalite kontrol departmanı; tüm yapı aksesuarlarının, saha ve laboratuvar deneylerini kaliteden ödün verilmeden gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Her proje için ilgili standartlar referans alınarak hazırlanan yapım yöntemleri ve kalite kontrol planı, tedarik süresince titizlikle takip edilmekte ve bu plan çerçevesinde tedarik sırasında/sonrasında çeşitli kalite kontrol testleri yapılmaktadır.