Hakkımızda

Vizyon & Değerlerimiz

MAUD güçlü, geniş bilgi birikimine sahip uzman kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında rol aldığı tüm projelerde MAUD un vizyon ve değerlerini benimsemekte, en iyi ve en güvenilir ‘’Aksesuar Mühendisliği’’firması olmayı hedeflemektedir.

MAUD, geleceğin iş dünyasında yer edinebilmek ve bölgede önemli bir konuma sahip olabilmek için; yapı aksesuarları alanında, yıllara dayanan tecrübesi ve yüksek kalite tedarik ağı ile yenilikçi ve yüksek teknoloji çözümlerini uygulamaktadır. Tamamlanan ve devam etmekte olan projelerdeki aksesuar detayları sürekli olarak sorgulanmakta ve tekrar incelenerek daha iyi ve etkili sonuçlara ulaşabilmek amacı ile güncel ‘’aksesuar mühendisliği’’ çözümleri geliştirilmeye çalışılmaktadır.

MAUD, faaliyet alanlarına giren tüm konularda, aşağıda belirtilen çalışma prensipleri ve şirket değerleri sayesinde başarılarını arttırarak çalışmalarına devam etmektedir:

 

  • Geniş ürün yelpazesi
  • Deneyimli ve eğitimli iş gücü
  • Tasarım ve uygulamaları en yüksek seviyede yapabilecek teknik kadro ve bilgi birikimi
  • İSG ve Kalite Yönetim konularının, şirketin öncelikli felsefesi ve ilkesi haline getirilmiş olması
  • Projelerde, İşveren memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması
  • Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli yapı aksesuarlarının tasarlanması, tedarik edilmesi ve projenin tamamlanması; çözüm ortakları ile birlikte anlaşılan iş programına uyulması,

ve en önemlisi “MAUD Vizyon ve Değerleri”’nin benimsenmiş olmasıdır.